Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Baterii baterie R3 Duracell AAA /Baterii baterie R6 Duracell AA
- Număr anunț
- DA40266473
- Autoritate contractantă
- APIA - Centrul judetean Suceava (CUI 20741726)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272,50 RON
- Valoare finală
- 272,50 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 12:45
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.