Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet spital

Număr anunț
DA40274363
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33165000-4 · Aparate de criochirurgie si crioterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329 RON
Valoare atribuită
329 RON
Data publicării
29.04.2026 10:15
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329 RON

din 329 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.