Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ZOOTEHNIE BIDON SI CAPAC

Număr anunț
DA40291220
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
Furnizor / câștigător
EXPERT MOLDOVA TRADING SRL (CUI RO6448209)
Cod CPV
39221130-7 · Recipiente pentru alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.958,68 RON
Valoare atribuită
2.958,68 RON
Data publicării
30.04.2026 12:48
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.958,68 RON

din 2.958,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.