Ofertă acceptată
Cumpărare directă
W1350X (135X) CARTUS TONER BLACK (2400 PAG) COMPATIBIL HP LJ MFP M 230 Series, MFP M 232 e, MFP M 23
- Număr anunț
- DA40292535
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 431,76 RON
- Valoare atribuită
- 431,76 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 13:36
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 08:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
431,76 RON
din 431,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro