Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii de asigurare RCA pentru 3 autovehicule

Număr anunț
DA40293933
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DIRECTIA POLITIA LOCALA SLATINA (CUI 35782490)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.089,35 RON
Valoare atribuită
2.089,35 RON
Data publicării
30.04.2026 14:32
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.089,35 RON

din 2.089,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.