Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serv. de verif a instalațiilor de detectare, semnaliz, alarmare a incendiilor si servicii de monitor
- Număr anunț
- DA40285077
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO PRONTO SRL (CUI 8051344)
- Cod CPV
- 50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122.576,50 RON
- Valoare atribuită
- 122.576,50 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 09:06
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
122.576,50 RON
din 122.576,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro