Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit tastatura si mouse Wireless LOGITECH MK345, USB, Layout US INT
- Număr anunț
- DA40296561
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- NARIN ADVERTISING & CONSULTING SRL (CUI RO22404336)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420 RON
- Valoare atribuită
- 420 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 08:09
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420 RON
din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro