Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE REPARATII CONFORM ADV1521910

Număr anunț
DA40291100
Autoritate contractantă
R5253314 MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02494
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.547,96 RON
Valoare atribuită
3.547,96 RON
Data publicării
30.04.2026 12:44
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.547,96 RON

din 3.547,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.