Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie Copiator A4

Număr anunț
DA40297510
Autoritate contractantă
SC ECOSERV SIG SRL (CUI RO28696329)
Furnizor / câștigător
BRILIA COM SRL (CUI RO10430927)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,26 RON
Valoare atribuită
189,26 RON
Data publicării
04.05.2026 09:19
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,26 RON

din 189,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.