Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese copiatoare KonicaMinolta bizhub

Număr anunț
DA40297920
Autoritate contractantă
COMUNA MACEA (PRIMARIA) (CUI 3519410)
Furnizor / câștigător
COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL (CUI RO27581428)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134,70 RON
Valoare atribuită
1.134,70 RON
Data publicării
04.05.2026 09:38
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134,70 RON

din 1.134,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.