Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI MOBIL ATF 220 1L

Număr anunț
DA40298865
Autoritate contractantă
S.C. HORTICULTURA S.A. Timisoara (CUI 1816890)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166,20 RON
Valoare atribuită
166,20 RON
Data publicării
04.05.2026 10:13
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

166,20 RON

din 166,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.