Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator Pilot PL 18 Ah, 12 V R 4978
- Număr anunț
- DA40303061
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 351,84 RON
- Valoare atribuită
- 351,84 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 12:52
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
351,84 RON
din 351,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro