Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OMNIFIX 10 X 10 M/Termometru non-contact infrarosu/PULSOXIMETRU
- Număr anunț
- DA40295202
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- IOANA N&M SRL (CUI RO15940153)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 522,93 RON
- Valoare atribuită
- 522,93 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 15:43
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
522,93 RON
din 522,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro