Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Diverse materiale de constructii
- Număr anunț
- DA40275020
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI RO32884258)
- Cod CPV
- 44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.181,91 RON
- Valoare finală
- 7.181,91 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 10:40
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.