Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Triamcinolon S x 15 g. cr. (ANT)
- Număr anunț
- DA40296311
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.839 RON
- Valoare atribuită
- 4.839 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 07:20
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.839 RON
din 4.839 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro