Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abasaglar KwikPen 100UI/ml-sol.inj.in stilou injector preumpl. x 3ml x 10-Eli Lilly NL INSULINUM GLA
- Număr anunț
- DA40289088
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 667,08 RON
- Valoare atribuită
- 667,08 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 11:27
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
667,08 RON
din 667,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro