Ofertă refuzată Cumpărare directă

Varistor/Arrester 24KV

Număr anunț
DA40284495
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
Furnizor / câștigător
CALEIDOSCOP SRL (CUI RO15234212)
Cod CPV
44111511-6 · Izolatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.450 RON
Valoare finală
4.450 RON
Data publicării
30.04.2026 08:36
Termen limită
07.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.