Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OPTILENE - FIR POLIPROPILENA, 3/0 (2) 75CM AC TRIUNGHIULAR, CURBURA 3/8, 19MM C3090521 AE
- Număr anunț
- DA40297245
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC PANCIU (CUI 4350408)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 439,20 RON
- Valoare atribuită
- 439,20 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 09:04
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
439,20 RON
din 439,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro