Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Defibrilator semiautomat portabil – Saver One D
- Număr anunț
- DA40278403
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33169400-6 · Recipiente cu utilizare chirurgicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.986 RON
- Valoare atribuită
- 48.986 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 12:43
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48.986 RON
din 48.986 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro