Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI MENAJERI SI MANUSI UNICA FOLOSINTA

Număr anunț
DA40299555
Autoritate contractantă
Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,30 RON
Valoare atribuită
550,30 RON
Data publicării
04.05.2026 10:37
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,30 RON

din 550,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.