Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta aplicatii Indeco Soft

Număr anunț
DA40302837
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IOAN CUZA" BAIA MARE (CUI 26684280)
Furnizor / câștigător
INDECO SOFT SRL (CUI RO12960504)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
04.05.2026 12:44
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.