Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA SI MENTENANTA SISTEM INFORMATIC

Număr anunț
DA40299785
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI RO13373052)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.225 RON
Valoare atribuită
19.225 RON
Data publicării
04.05.2026 10:45
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.225 RON

din 19.225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.