Ofertă acceptată Cumpărare directă

Soluție software integrată pentru management medical și dosar electronic al pacientului - 1 an

Număr anunț
DA40298723
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
Furnizor / câștigător
INTERO CLOUD MANAGEMENT SRL (CUI 37614514)
Cod CPV
72268000-1 · Servicii de furnizare de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.654 RON
Valoare atribuită
10.654 RON
Data publicării
04.05.2026 10:09
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.654 RON

din 10.654 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.