Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI CONDUCTE ADUCTIUNE APA

Număr anunț
DA40297201
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
EDEMIC HOME S.R.L. (CUI RO43731446)
Cod CPV
45233226-9 · Lucrari de constructii de drumuri de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329.990,33 RON
Valoare atribuită
329.990,33 RON
Data publicării
04.05.2026 09:01
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329.990,33 RON

din 329.990,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.