Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSECTICIDE si BUJIE + ULEI HONDA

Număr anunț
DA40300655
Autoritate contractantă
MUZEUL VRANCEI (CUI 4350670)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI RO2846040)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
566,95 RON
Valoare atribuită
566,95 RON
Data publicării
04.05.2026 11:19
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

566,95 RON

din 566,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.