Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET LEGUME SI FRUCTE PROASPETE

Număr anunț
DA40302528
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
Furnizor / câștigător
AML EPIONA SRL (CUI RO25063799)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
941,82 RON
Valoare atribuită
941,82 RON
Data publicării
04.05.2026 12:33
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

941,82 RON

din 941,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.