Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse articole

Număr anunț
DA40300381
Autoritate contractantă
COMUNA LIVADA JUDETUL ARAD (CUI 3519542)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,26 RON
Valoare atribuită
249,26 RON
Data publicării
04.05.2026 11:09
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,26 RON

din 249,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.