Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set perie centrala Erdemli ( 7 segmente ) si filtru Y

Număr anunț
DA40299889
Autoritate contractantă
GIURGIU SERVICII PUBLICE S.R.L. (CUI RO29780028)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5348490)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.398 RON
Valoare atribuită
1.398 RON
Data publicării
04.05.2026 10:49
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.398 RON

din 1.398 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.