Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set cititor de carti electronice de identitate GemPC Twin si tastatura numerica USB
- Număr anunț
- DA40299137
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA HARGHITA (CUI 12318270)
- Furnizor / câștigător
- DIGISIGN SA (CUI RO17544945)
- Cod CPV
- 30233300-4 · Cititoare de carduri inteligente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare atribuită
- 750 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 10:23
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
750 RON
din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro