Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stingătoare

Număr anunț
DA40304425
Autoritate contractantă
TERMOCENTRALE CONSTANTA S.R.L. (CUI RO46549920)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.050,20 RON
Valoare atribuită
5.050,20 RON
Data publicării
04.05.2026 13:47
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.050,20 RON

din 5.050,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.