Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit pt Semnatura Electronica valabilitate 3 ani, Reinnoire certificat digital cu valabilitate 3 ani

Număr anunț
DA40299111
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GHERLA (CUI 4349071)
Furnizor / câștigător
DIGISIGN SA (CUI RO17544945)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.807 RON
Valoare atribuită
3.807 RON
Data publicării
04.05.2026 10:22
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.807 RON

din 3.807 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.