Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FIXATOR BRANULE 6 x 8 cm / MASCA NEBULIZATOR / MASCA NEBULIZARE OPII / SONDA FOLEY / SONDE FOLEY CU
- Număr anunț
- DA40305022
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141112-8 · Plasturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.002,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.002,40 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 14:11
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.002,40 RON
din 2.002,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro