Ofertă acceptată Cumpărare directă

NOU Scutec tip pampers,Scutece incontinenta pentru adulti, HOSPITAL CARE SLIP®, XL(Extra Large) 32

Număr anunț
DA40303623
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33771200-7 · Scutece din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.356,80 RON
Valoare atribuită
5.356,80 RON
Data publicării
04.05.2026 13:16
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.356,80 RON

din 5.356,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.