Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ZERCEPAC 150 MG PULB PT CONC PT SOL PERF CT*1 FL
- Număr anunț
- DA40299801
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.950 RON
- Valoare atribuită
- 9.950 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 10:46
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.950 RON
din 9.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro