Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kadcyla 100 mg-pulb. pt. conc. pt. sol. perf. x 1 fl. x 15 ml-Roche Registration DE TRASTUZUMABUM EM

Număr anunț
DA40298763
Autoritate contractantă
ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.706,10 RON
Valoare atribuită
32.706,10 RON
Data publicării
04.05.2026 10:10
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.706,10 RON

din 32.706,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.