Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALBASTRU DE METILEN 1% X 25 ml; Alcool boricat 4%
- Număr anunț
- DA40297009
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
- Furnizor / câștigător
- TIS FARMACEUTIC S.R.L. (CUI RO6638122)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95 RON
- Valoare atribuită
- 95 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 08:47
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
95 RON
din 95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro