Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hematii/Eritrocite A1+A2+B+O MACROMETODA 5 ml determinare indirecta SIMONIN grup sanguin
- Număr anunț
- DA40292959
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- BALMED SRL (CUI RO4281740)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.085 RON
- Valoare atribuită
- 1.085 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 13:53
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.085 RON
din 1.085 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro