Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sorbifer Durules x 120cp.film / COMBINATII (FERROSI SULFAS+ACIDUM ASCORBICUM)

Număr anunț
DA40289280
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,24 RON
Valoare finală
147,24 RON
Data publicării
30.04.2026 11:34
Data finalizării
04.05.2026 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.