Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set chirurgical universal de baza standard chirurgie generala-R.8591/04.05.26 B.O.
- Număr anunț
- DA40303339
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- BIOLIFE GRUP SRL (CUI RO15487975)
- Cod CPV
- 39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 13:04
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro