Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET BIROTICA
- Număr anunț
- DA40305224
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
- Furnizor / câștigător
- D & D BIROTICA SRL (CUI RO13191433)
- Cod CPV
- 42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.023 RON
- Valoare atribuită
- 12.023 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 14:19
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.023 RON
din 12.023 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro