Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de telefonie fixa pentru luna Mai 2026- sediul principal ADR din Bd Libertății

Număr anunț
DA40301752
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU DIGITALIZAREA ROMANIEI (CUI 42283735)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI RO9010105)
Cod CPV
64211000-8 · Servicii de telefonie publica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
500 RON
Data publicării
04.05.2026 12:01
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.