Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de constructii platforma betonata si drum de acces SEAU Jilava

Număr anunț
DA40299187
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
DSG MANUFACTURA LOGISTIC S.R.L. (CUI 39325091)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.986 RON
Valoare finală
136.000 RON
Data publicării
04.05.2026 10:25
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.