Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE MENTENENTA LA BAZINUL DIDACTIC DE INOT TULCEA- LUNA MAI
- Număr anunț
- DA40305729
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CLUBUL SPORTIV "NATANTIBUS" (CUI 33537796)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.830 RON
- Valoare atribuită
- 5.830 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 14:40
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.830 RON
din 5.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro