Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Intretinere orga electro-pneumatica cu tuburi (3500-4500 tuburi)
- Număr anunț
- DA40279302
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA GEORGE ENESCU (CUI 4266766)
- Furnizor / câștigător
- GEORSOI MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 46121116)
- Cod CPV
- 50860000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a instrumentelor muzicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare finală
- 24.000 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 13:15
- Data finalizării
- 04.05.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.