Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto

Număr anunț
DA40285197
Autoritate contractantă
TERMOFICARE CONSTANTA SRL (CUI RO43709449)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI RO6120740)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.182 RON
Valoare finală
39.182 RON
Data publicării
30.04.2026 09:12
Data finalizării
04.05.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.