Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziționare servicii spălare mochetă sediu primărie
- Număr anunț
- DA40303639
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI DELENI (CUI 4541203)
- Furnizor / câștigător
- MEDY SELF WASH S.R.L. (CUI RO46605507)
- Cod CPV
- 98312000-3 · Servicii de curatare a materialelor textile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173 RON
- Valoare atribuită
- 173 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 13:16
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
173 RON
din 173 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro