Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET seringi 1ml si 10ml - R.8538/04.05.26 CPU
- Număr anunț
- DA40311269
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246 RON
- Valoare atribuită
- 246 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 10:45
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
246 RON
din 246 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro