Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie sistem electric

Număr anunț
DA40309628
Autoritate contractantă
COMUNA VINTU DE JOS (CUI 4562443)
Furnizor / câștigător
PRIME TRUCK SERVICES SRL (CUI RO36105407)
Cod CPV
50114200-9 · Servicii de intretinere a camioanelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090,65 RON
Valoare atribuită
1.090,65 RON
Data publicării
05.05.2026 09:39
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090,65 RON

din 1.090,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.