Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringi 20 ml Seringa 20ml cu ac 3 componente
- Număr anunț
- DA40306060
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360 RON
- Valoare atribuită
- 360 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 14:54
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
360 RON
din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro