Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX418 Fir poliester 2/0, L=75 cm, ac 30mm, 1/2 cerc rotund
- Număr anunț
- DA40301052
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.904 RON
- Valoare atribuită
- 8.904 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 11:35
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 06:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.904 RON
din 8.904 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro